ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MOJĄ OFERTĄ

WEDDING PLANNER

Panna Młoda Pan Młody wedding planner

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Jestem z Wami i pomagam na każdym etapie przygotowań, od znalezienia odpowiedniej sali weselnej do dnia ślubu. Choć dla mnie Wasze wesele najczęściej kończy się dwa dni później. Na początku znajduję dla Was najpiekniejsze miejsce na Wasz ślub i przedstawiam Wam oferty wszystkich podwykonawców, które najczęściej dopinam umowami w Waszym imieniu i negocjuję dla Was najlepsze ceny.

Dopilnowuję wszelkich formalności związanych z zawarciem związku małżeńskiego.  Wspólnie, po wielu, wielu naradach, wybieramy motyw przewodni wesela – przedstawiam Wam prezentację pomysłu dekoracji i aranżacji całego przedsięwzięcia. Oferuję pomoc przy wyborze papeterii ślubnej, tortu ślubnego i słodkiego stołu. Wyboru pojazdu do ślubu oraz transportu i noclegu dla Waszych gości. W zorganizowaniu stylizacji Państwa Młodych i druhen, w tym makijażu, fryzjera i barbera.

Tworzymy harmonogram przygotowań ślubnych i układam dla Was plan i scenariusz dnia ślubu z uwzględnieniem wszystkich dodatkowych atrakcji podczas ślubu i wesela. Jestem z Wami w stałym kontakcie od momentu podpisania umowy do dnia ślubu i wesela.

Czyli przejmuję w Waszym imieniu wszystkie sprawy organizacyjne.

ORGANIZACJA ELEMENTÓW ŚLUBU I WESELA

Jestem z Wami i dla Was jeśli już zorganizowaliście część ślubu i wesela, a potrzebujecie zrzucić na profesjonalnego konsultanta ślubnego zorganizowanie i przygotowanie pozostałych, wybranych przez Was opcji. W tej ofercie, to Wy decydujecie w jakim zakresie i przy jakich niewiadomych potrzebujecie mojej pomocy.

To Wy decydujecie w jakim stopniu korzystacie z mojego wsparcia i w jakich elementach harmonogramu przygotowań ślubnych mnie potrzebujecie.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

W tym dniu jestem do Waszej dyspozycji przez cały dzień, od wczesnych godzin porannych, do około 1-ej w nocy. W tym dniu, przez cały czas i praktycznie bezustannie jestem w stałym kontakcie z Waszymi podwykonawcami. Pomagam Wam i Waszym gościom odnaleźć się w dotychczasowych ustaleniach.

W zgodzie z ustalonym wcześniej harmonogramem Dnia Ślubu, czuwam nad sprawnym i płynnym przebiegiem całej uroczystości.