ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MOJĄ OFERTĄ

SUKNIE ŚLUBNE

suknie ślubne we Wrocławiu

SUKNIE ŚLUBNE W TWOIM STYLU

Zapraszam Cię do naszej pracowni, gdzie gwarantuję (!) jest, to zupełnie inna pracownia niż te, które już znasz, albo dopiero planujesz poznać… Nie jesteśmy nowicjuszami w tej branży – nasz zespół funkcjonuje od ponad 20 lat na ślubnym rynku dając tym samym gwarancję najlepszej jakości!

„Daj im jakość, to gwarancja najlepszej reklamy!”

mawiał Milton Hersey

Zakupy w większości salonów ślubnych wyglądają tak samo. Powtarzające się wzory, jeden rozmiar i przymiarki polegające na „proszę się nie martwić tu będzie dopasowane”. Konsultantki z podejściem „to się teraz sprzedaje”, dobierają kreacje kierując się wyłącznie tym, co wybrało już dziesięć twoich poprzedniczek. Choć w sukni ślubnej występujesz jeden dzień w życiu, to zdjęcia i wspomnienia zostają z Tobą do końca życia! Twoja suknia ślubna powinna być kombinacją cech Twojego charakteru, Twojej figury, powinna być odzwierciedleniem Twojego JA. I TO gwarantujemy w naszej pracowni!

Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Poznajemy Ciebie. Chcemy wiedzieć jaką jesteś kobietą, co lubisz i czego nie lubisz, ale także gdzie i w jakich okolicznościach planujecie celebrować swój wymarzony dzień. Choć, to my tworzymy dla Ciebie suknię, jesteśmy teamem – Twoja suknia, to nasze wspólne dzieło – Twoje i nasze – i jeśli podoba Ci się nasz styl, to na pewno wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.

Wiemy doskonale, że przygotowania do ślubu, to nie jest czas usłany różami, chyba, że stąpanie po kolcach sprawia Wam przyjemność. Wizyta w salonie to kolejny stres, bo sztywno, poważnie, nie wolno dotykać, patrzeć też nie za wiele, kawa owszem, ale nie za dużo i najlepiej 100 metrów od sukni, a w ogóle to strach się bać. Jeśli masz już dość odwiedzania salonów ślubnych i mierzenia po raz setny prawie identycznego modelu, to my gwarantujemy, że nasze suknie spełnią Twoje oczekiwania i dodatkowo (!) żadna z koleżanek nie będzie miała nawet podobnej!

Jeśli szukacie pracowni, w której jest moc pozytywnej energii, dwie uśmiechnięte i nieidealne kobiety, które swoim podejściem zmniejszą ilość stresu towarzyszącego w dniach przygotowań, bez nadęcia i sztucznego nadmuchania. Zapewnimy Wam szycie sukni ślubnej w przyjaznej atmosferze, bez spiny i wymuszonych uśmiechów (gwarantujemy naturalność i prawdziwość uśmiechów!) umów się z nami na kawę i pączki, a sukienkę dobierzemy przy okazji 

 

Czekamy na Ciebie …

Nasza kolekcja jest skierowana do kobiet marzących o ślubie we własnym stylu, odnajdzie się w pałacowych klimatach jak i w klimacie boho i duchu slow. Naturalna Panna Młoda, to nie moda, to stan umysłu, reszta, to „tylko” dodatki. Nasze suknie ślubne, to ślub i przyjęcie bez spiny, w otoczeniu natury, gdzie głos ma miłość, prawdziwe emocje, autentyczność, bez narzuconych schematów, gdzie czasem króluje błysk glamour, a czasem zieleń, łąka, błękitne niebo, a po zmroku miliony światełek…

Więcej naturalnej elegancji, bo nie jest dla nas tajemnicą, że Panna Młoda w dniu swojego ślubu chce wyglądać naturalnie pięknie. Dlatego mamy dla Ciebie przyjazne dla ciała koronki alencon, battenberg, chantilly, lyon, belgijską i wiele, wiele innych, które sprowadzamy z całej Europy, najdelikatniejsze w dotyku mięciuteńkie i zwiewne tiule, szyfony i hafty robione dla nas na zamówienie.

Jeśli chcesz, to stworzymy suknię tylko i wyłącznie dla Ciebie – taką z Twoich wyobrażeń i marzeń. Nie! Nie ma dodatkowej opłaty, za sukienkę szytą indywidualnie dla Ciebie! Tworzymy suknie w Twoim stylu, naturalne i nieprzewidywalne, ponieważ wiemy, że Ty taka jesteś! Nasze suknie są zmysłowe, lekkie, delikatne, zwiewne, są przede wszystkim kobiece – dedykowane od kobiet dla kobiet, są wygodne, nie ściskają, nie uwierają i dają gwarancję, że nie będziesz chciała jej zdjąć!

Każda kobieta inną jest, więc oczywiście możecie nasze suknie modyfikować na swoj własny sposób i styl!

Dajemy Wam nieograniczoną możliwość wprowadzania zmian: doszywamy lub obcinamy rękawy, skracamy, wydłużamy, poszerzamy i zwężamy wedle Twojego życzenia, pomagamy w doborze tkaniny, rodzaju koronek, podkreślając figurę lub tuszując, to co uważasz, że jest do zatuszowania. 

Jeśli chcesz, to stworzymy suknię tylko i wyłącznie dla Ciebie – taką z Twoich wyobrażeń i marzeń. Nie! Nie ma dodatkowej opłaty, za sukienkę szytą indywidualnie dla Ciebie  Nasza Panna Młoda, to naprawdę szczęśliwa Panna Młoda, bo z naturą każdemu do twarzy! Tworzymy suknie w Twoim stylu, naturalnie i z oryginalnością artystycznej bohemy. Nasze suknie są zmysłowe, lekkie, delikatne, zwiewne, są przede wszystkim kobiece – dedykowane od kobiet dla kobiet, są wygodne, nie ściskają, nie uwierają, nie usztywniają iii… nie wymagają biegania do pralni chemicznej, bowiem można je prać w pralce.