Wesele w królewskim stylu, splendor i blask glamour

 

Każda kobieta choć raz w swoim życiu widziała siebie w roli księżniczki. Księżniczka w przepięknej sukni ślubnej z długim trenem przy boku wymarzonego księcia. I wielki bal. Bal w ogromnej pałacowej sali. Setki gości. Kakofonia kwiatów, girlandy spływające po filarach i stoły uginające się pod bogatym zdobieniem. Przystrojone niezliczoną ilością światełek tarasy i pachnące ogrody. Gwar, śmiech i rozmowy oczarowanych tym klimatem gości …

Bajkowe wesele z rozmachem, któremu nie brakuje elegancji, to klasyka w luksusowym wydaniu. To idealnie połączenie dla miłośniczek stylu glamour i baśniowych historii. Mając królewskie wesle w planach, koniecznie pamiętaj o odpowiedniem doborze motywu przewodniego, tu są, można powiedzieć, nieograniczone możliwości. Pamietaj! Święta zasada „mniej znaczy więcej” powinna być (zawsze) na pierwszym planie. Śmiało możesz postawić na złoto, srebro i kryształy, bo błysk, to „must have” każdego królewskiego przyjęcia.

 

glamour wedding planner dekoracje ślubne

 

Organizując przyjęcie w stylu royal wedding warto zwrócić uwagę na wszystkie drobiazgi i szczegóły, bo (jak mówi druga zadada dobrego wedding plannera!) DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH ;), a przecież zależy Ci na niezapomnianym efekcie i cudownych wspomnieniach. Na spokojnie więc przemyśl i zastanów się jaki kolor przewodni wesela wybierzesz. Ta sceneria przecież, musi odpowiadać Twoim marzeniom o przeżyciu historii jak z baśni. Pamiętaj również o tym, że miejsce królewskiego wesela jest w ekskluzywnej sali glamour, w pałacu lub zamku.

Jeśli sama nie masz pewności jak wyrazić w rzeczywistości Twoje marzenia i to co chodzi po głowie, skorzystaj z pomocy doświadczonej konsultantki ślubnej, ona nada Twoim marzeniom realny kształt i staną się rzeczywistością.

 

glamour wedding planner dekoracje ślubne
glamour wedding planner dekoracje ślubne
glamour wedding planner dekoracje ślubne

 

Dzisiejszy styl królewski, to połączenie klasyki w luksusowym wydaniu, wykwintne połączenie elegancji z nowoczesnością. Królewskie wesela mają niezapomniany klimat i przenoszą w czasie, na ten krótki czas Para Młoda staje się Parą Królewską, która bez żadnych ograniczeń może świętować Wasz wielki dzień w gronie całej rodziny. Przy tak dużych przedsięwzięciach, nie ma konieczności wybierania, kogo zaprosić chcecie, kogo musicie, a kogo by wypadało. Największą zaletą dużego wesela jest możliwość spotkania z dalszą rodziną, w czasach, gdy część naszych bliskich mieszka na różnych krańcach świata, albo przynajmniej różnych krańcach Polski, dobrze mieć taką radosną okazję, by się spotkać i wspólnie świętować.

 

royal wedding królewskie wesele wedding planner
dekoracje ślubne Jelenia Góra
dekoracje ślubne Jelenia Góra
dekoracje ślubne Jelenia Góra

 

Spośród przyjaciół również nie będzie trzeba wybierać – możecie zaprosić wszystkich, którzy są bliscy Waszemu sercu. Zabawa będzie trwać do samego rana, więc nadarzy się mnóstwo okazji do porozmawiania z każdym z zaproszonych. Po takim weselu nikt nie czuje niedosytu, bowiem styl królewski pozwala na ugoszczenie gości na luksusowym poziomie.

Dla niektórych ważne też będzie uczynienie zadość tradycji – kultywowanie zwyczajów ma swój urok. Macie zatem gwarancję, że żadna z zacnych babć i cioć nie będzie urażona. A jeśli takich tradycji nie ma w Waszej rodzinie, to zawsze właśnie od Was można zacząć 😉

 

royal wedding królewskie wesele wedding planner

 

Podstawową wadą dużych wesel jest ich zorganizowanie – przygotowania do takiej imprezy trzeba zacząć wiele miesięcy wcześniej. Im większa impreza, tym więcej ludzi angażuje się w jej przygotowania. Dopilnowanie i koordynacja wszystkich zaangażowanych podwykonawców i całej organizacji, to nie lada wzywanie i źródło ogromnego stresu dla narzeczonych. Tu pomoc doświadczonego wedding plannera może was odciążyć…

Kolejną niezwykle ważną kwestią jest motyw przewodni. Królewski klimat tworzą wszystkie elementy, odpowiednio dobrana kolorystyka, kwiaty i dekoracje. Stawiając na połączenie elegancji z nowoczesnymi trendami, złoto lub srebro niech będzie jednym z pojawiających się odcieni. 

 

glamour wedding planner dekoracje ślubne

 

W aranżacji liczy się każdy szczegół, tu każdy element tworzy spójną całość: dobrany i utrzymany w podobnej tonacji na rownym poziomie jest i tort i muzyka. Pozwólcie, że przemilczę temat disco-polo. Idąc w klasykę można postawić na orkiestrę i widzireja, a dając upust wyobraźni zaprosić kwartet smyczkowy.

Wielkie wesele w królewskim stylu na pewno nie zostanie szybko zapomniane, a piękne wspomnienia zostana z Wami i Waszymi gośćmi na długi, długi czas.

 

Dominika

 

Realizacja:

Organizacja i dekoracje: Event Designer Dominika Lechowska

Fotografia: Maciej Chyra i Gosia Krajewska

Miejsce: Zamek Rajsko

Aranżacja i dekoracje: Event Designer Dominika Lechowska

Modelka: Aleksandra Nizwald i Joanna Nizwald

MakeUp: Monika Rajska

Hryształy: Huta Julia

Słodkości: Cukiernia AleCiacho

Papeteria ślubna: Printografia

Suknie: pracownia Event Designer

wedding planner we Wrocławiu

Autor: Dominika Lechowska WEDDING PLANNER

Fotografia: Maciej Chyra