ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MOJĄ OFERTĄ

PRACOWNIA FLORYSTYKI I DEKORACJI ŚLUBYCH

dekoracje ślubne we Wrocławiu w Poznaniu

OFERTA FLORYSTYKI I DEKORACJI ŚLUBNYCH

Kochamy kwiaty i naturę, dlatego, to z niej czerpiemy inspiracje w naszej pracy. Wiemy jak ważną rolę odgrywają kwiaty na weselu, dlatego zwracamy szczególną uwagę na ich najlepszą jakość i oczekiwania naszych Par Młodych.

Nie ważne w jakim stylu planujecie zorganizować wesele, u nas na pewno znajdziecie coś dla siebie. Nasze dekoracje są tak przemyślane, aby wpisywały się w klimat ślubów romantycznych, glamour, ale też boho i rustykalnych.

Działamy w duchu less waste, więc o ile jest taka możliwość, nasze dekoracje wykonujemy w taki sposób, abyście po zakończeniu uroczystości mogli zabrać kwiaty do domu lub nawet rozdać je gościom weselnym, tak by cieszyły oczy jeszcze jakiś czas.

Nie podążamy utartymi ścieżkami i zawsze staramy się maksymalnie wykorzystać potencjał miejsca, które dekorujemy. Dlatego uważnie słuchamy Waszych oczekiwań i nie narzucamy Wam naszej wizji. Tworzenie dekoracji, to nieograniczona przestrzeń dla kreatywności. Kreatywności pomagają nasze magazyny pękające w szwach, bo mamy dla Was:

WAZONY NA KWIATY w różnych formach i kolorach. Dysponujemy całą masą uroczych wazoników, szklanych i ceramicznych, postarzanych, nowoczesnych i z blaskiem glamour. W naszej ofercie znajdziecie także buteleczki i słoiczki, świetnie wpisujące się w klimat rustykalnych wesel.

ŚWIECZNIKÓW też mamy bardzo dużo! Z białego szkła, postarzane, pudrowe różowe, ze srebrnymi wykończeniami i klasyczne. Dla miłośników romantycznych ślubów proponujemy te mosiężne na nóżce oraz klasyczne szklane tuby w różnych wielkościach.

KANDELABRY dostojne i czcigodne.

LUSTRA ogromne stojące, mniejsze wiszące i takie do położenia na stołach. 

LAMPIONY DUŻE I MAŁE Drewniane i metalowe. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

ŚCIANKI LUB STELAŻE mogące pełnić funkcję tła za stołem młodej pary, ale świetnie sprawdzą się też jako tło do zdjęć.

MAKRAMY to hit wesel w stylu boho. U nas znajdziesz również wykonane własnoręcznie i w naszej pracowni makramowe dekoracje na słoje i słoiczki, a także duże makramy.

Dbamy o każdy szczegół Waszej ceremonii, dekoracje roślinne to najprzyjemniejsza i najbardziej ekscytująca część naszej pracy. Kwiatowe ozdoby wykonywane z myślą o tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub, powinny być nie tylko piękne, ale wyjątkowo piękne! I dedykowane Wam. Florystyka ślubna w naszym wykonaniu to połączenie estetyki, fantazji oraz indywidualnej wrażliwości na piękno. Nasza oferta, a choć dla nas oczywista, to czytając wiadomości od Was, wdzimy, że dla Was nie zawsze. Dlatego uszczegóławiamy naszą ofetę i z całą świadomością oświadczamy, że u nas:

BUKIET ŚLUBNY PANNY MŁODEJ ma być wyjątkowy, wysłuchamy Twoich oczekiwań i dostosowując go do Twojej sywetki i sukni ślubnej, wykonamy z najwyższej jakości kwiatów i dodatków. W naszych dekoracjach stosujemy rownież przygotowywane przez nas własnoręcznie wstążki w kolorach pasujących do kompozycji.

BUKIET DLA ŚWIADKOWEJ lub na oczepiny będzie mniejszą wersją bukietu Panny Młodej.

CORSAGE/ BRANSOLETKA KWIATOWA zaprojektowana w taki sposób, aby dostosowała się do wielkości nadgarstka. Wykonany z kwiatów użytych w bukiecie Panny Młodej i wiązana delikatną wstążką.

GRZEBYK DO WŁOSÓW LUB SPINKA może być uzupełnieniem stylizacji Panny Młodej, albo świadkowej, tę dekorację wykonujemy w porozumieniu z  Twoim fryzjerem.

BUTONIERKI DLA PANA MŁODEGO I ŚWIADKA wykonujemy z tych samych kwiatów, których użyjemy do bukietu Panny Młodej.

DEKORACJE STOŁU PARY MŁODEJ dostosowujemy do miejsca uroczystości, wielkości i rodzaju stołu, a przede wszystkim motywu przewodniego wesela. Stół Państwa Młody musi się wyróżniać! W cenie naszych dekoracji zawsze uwzględniamy świece.

DEKORACJA ZA STOŁEM PRZYDIALNYM będzie zgodna z oczekiwaniami Pary Młodej, ale także spójna z wystrojem i możliwościami lokalu. Zawsze w dobrym guście, nieprzerysowana i w zgodzie z motywem przewodnim.

KWIATY NA STOŁACH GOŚCI WESELNYCH mają cieszyć oko, nie przytłaczać, a po skończonej uroczystości możecie je rozdać jako podziękowania. W cenie kompozycji wliczamy koszt świec.

KWIATY NA BUFET I SŁODKI STÓŁ pasujące do reszty dodadzą im uroku.

CENNIK USŁUG FLORYSTYCZNYCH, ILE KOSZTUJĄ KWIATY NA WESELE?

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie podczas, którego opowiecie o Waszych oczekiwaniach. Po spotkaniu bedziemy mogły przedstawić Wam spersonalizowaną ofertę wraz z rozwiązaniami, jakie w naszej ocenie przypadną Wam do gustu. 

dekoracje ślubne Jelenia Góra