Tworząc pełne uroku śluby, przepełnione miłością, uśmiechem i łzami wzruszeń, zamieniam marzenia w rzeczywistość, bo to są Wasze historie…

        …od kreatywnej koncepcji do produkcji i koordynacji !

wedding planner usługa organizacji ślubów i wesel we Wrocławiu Poznaniu

O MNIE

 

Nieszablonowa, bezkompromisowa, kreatywna i uparta.

Projektuję jedyne w swoim rodzaju uroczystości dopasowane indywidualnie do każdej Pary Młodej. Świetnie odnajduję się w pięknych, klasycznych weselach jak i tych niestandardowych i pozaszablonowych. Jestem (w życiu, to czasem niestety) zbyt pedantyczna, bo przywiązując ogromną wagę do detali, sprawiam, że każdy element idealnie do siebie pasuje. Dlatego w organizowanych przeze mnie uroczystościach nie ma miejsca na przypadkowe elementy.

Jestem założycielką Event Designer, od zawsze też organizatorem wszelkich uroczystości. Ja i mój zespół stosujemy zasadę, że nie ma takich problemów, których nie da się rozwiązać, jest tylko kwestia odpowiedniego podejścia.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, socjologiem komunikacji społecznej i psychologii jednostki, a także psychoterapeutą. Na pierwszy rzut oka mieszanka wybuchowa, ale przy bliższym spojrzeniu, to idealny zestaw do organizacji ogromnych wyzwań logistycznych i przedsięwzięć na miarę Waszego wesela.

Mam wyjątkowy talent do nawiązywania kontaktów, który sprawia, że zarówno Wy jak i Wasi goście poczujecie się przy mnie jak starzy, dobrzy znajomi.

 

Dominika Lechowska

OPINIE

Z całego serca mogę Wam polecić Event.designer ❤️

I nie mam wątpliwości, że przy niej każda z Was będzie czuła się wyjątkowo.
Na pewno będzie najlepszym zapobiegawczym stresu. Jest konkretna, zorganizowana, niewątpliwie zakręcona, ale tez nakręcona na punkcie tego czym się zajmuje.
Jestem przekonana, ze każda z Was pożegna się z nią w pełni zadowolona ☺️
Klaudia Doboszczyk

Pełen profesjonalizm, dbałość o najmniejszy szczegół, głowa pełna cudownych pomysłów i przede wszystkim dar spełniania najskrytszych marzeń – to właśnie Event Designer ❤️😊 dekoracja naszej sali weselnej była przepiękna, na wszystkich gościach zrobiła ogromne wrażenie, a my byliśmy po prostu zachwyceni 😊 z ręką na sercu mogę powiedzieć, że mój bukiet ślubny stworzony przez Panią Dominikę był tym wymarzonym ❤️ Z całego serca polecam Panią Dominikę – ona naprawdę pomaga spełniać marzenia 😊 jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy ❤️ Natalia i Tymoteusz

Natalia i Tymoteusz

Dziękuję Pani Dominice za profesjonalne przygotowanie dekoracji naszego wesela i bajeczny bukiet dla mnie 😉 Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę 😉 Oddajcie Wasze marzenia w ich ręce a na pewno nie będziecie żałować 😉

Pani Dominika jest bardzo kreatywną osobą, która spełnia marzenia a przy tym jest profesjonalna i można liczyć na jej pomoc i 100 % zaangażowanie.
Jeszcze raz ogromnie DZIĘKUJEMY!!! ❤️❤️❤️

Ola Podolska

Niczym w ten nasz cudowny dzień nie musieliśmy się martwić. Sala weselna przystrojona w sposób, który wcześniej był ustalany. Wszyscy goście byli pod wrażeniem przystrojenia sali. Widać odrazu, że Pani, która się tym zajmuje wie co robi i czuje to. Dziękujemy jeszcze raz bardzo i polecamy w 100% jeżeli oczekujesz profesjonalizmu i dobrze wykonanej usługi. 

Anna i Dariusz

Firma eventdesigner.pl, to najbardziej profesjonalna firma na jeleniogórskim rynku!
Właścicielka to najcudowniejsza osoba pod słońcem, pomaga, doradza i podpowiada w wielu, wielu przypadkach ❤️
Co do dekoracji, które wykonała na naszym weselu – to najpiękniejsze dekoracje jakie w życiu widziałam, dopracowane i przemyślane w każdym drobiazgu!
Z Panią Dominiką na prawdę można zdobywać góry 🙂
I sprawdziłam osobiście – ONA PRZYNOSI SZCZĘŚCIE
Bardzo, bardzo jeszcze raz za wszystko dziękujemy 💚

Iwona i Bartek

Bardzo polecam ! Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.  Super atmosfera 🥰

Dziewczyny się mega spisały 😊

Z czystym sercem polecam każdemu!!

Renia Szor

Pani Dominika to profesjonalistka w każdym calu. Zdecydowanie warto skorzystać z jej usług. Polecam 😃

Aleksandra Dominiak

Sala przystrojona przepięknie. Byłam pod wrażeniem, aż przyjemnie przebywać w takim wystroju. Polecam w 100%, jeśli dekoracje, to tylko u Event Designer ! Z całego serca mogę polecić !

Ela Szumna

Bajeczne dekoracje. Super pomoc w organizacji i przygotowaniu naszego ślubu. Głowa pełna pomysłów i  nieograniczone możliwości dekoracji! ❤️ Polecamy w 1000%!!!

Ania i Darek

Z czystym sercem mogę polecić firmę event Designer. Ja już ten wyjątkowy dzień raz w życiu mam za sobą i to właśnie dzięki Dominice Lechowskiej uważam ze był on najcudowniejszy 😉. Co ta kobieta zrobiła z wystrojem na sali oraz w kościele to przechodzi ludzkie pojęcie. Wszyscy goście byli zachwyceni dekoracją oraz starannością z jaką została ona wykonana. Ja byłam tą bardzo niezdecydowaną Panną Młodą, wiec Dominika nie miała ze mną łatwo (4 godziny zajęło nam dojście do tego jakiego koloru ma być kompozycja i z jakich kwiatów ). Można było na niej polegać o każdej porze dnia i nocy! Była zawsze, gdy tylko pojawiła się jakaś wątpliwość. Zapał z jakim Dominika Lechowska wykonuje swoją prace jest nie do opisania. Z tej kobiety po prostu bije tak pozytywna energia, że współpraca z nią przynosi tylko same korzyści. Dziękuje Ci jeszcze raz 😘

Kamila i Paweł Kasperek

Przepiękne aranżacje i SUPER pomysły !!! Brawo Doma !!!

Krzysztof i Magda