Panna Młoda Pan Młody plener

OSTATNIE REALIZACJE

Nasza Panna Młoda

 

Wybór sukni ślubnej to niewątpliwie najtrudniesza decyzja dla Panny Młodej. To najważniejsza suknia jaką założysz w życiu, więc musi być ideala!  Zobaczcie naszą przepiękną Renię i Jej wymarzoną suknię ślubną #3.

 

 

suknia ślubna event designer dominika lechowska
wedding planner Panna Młoda dekoracje ślubne ślub i wesele suknia ślubna makijaż ślubny zaproszenia ślubne fotograf ślubny janachowska weddingdream

Wesele glamour Iwony i Bartosza

 

Elegancja, luksus i blask, to kocha Iwonka. Połączenie tekstur i kolorów, które idealnie ze sobą współgrają – biel kwiatów i złote elementy w dodatkach i obrusach. Ponadczasowa klasyka, która zawsze się obroni i znakomicie sprawdza w stylizacjach i dekoracji ślubów i wesel.

Częściowa organizacja i dekoracje: Event Designer Dominika Lechowska

Foto: Happymedia.pl

Royal Wedding

Z ogromną przyjemnością przedstawiam zdjęcia z królewskiego ślubu na Zamku Rajsko w okolicach Jeleniej Góry. To było jedno z  piękniejszych wyzwań jakie postawiłam sama sobie, a patrząc na zdjęcia wiem, że to był mój kolejny strzał w dziesiątkę, bo takiej aranżacji jeszcze nie zrobił nikt!

Organizacja i realizacja: Event Designer Dominika Lechowska

Miejsce: Zamek Rajsko

Foto: Gosia Krajewska i Maciej Chyra

glamour wedding planner dekoracje ślubne
glamour wedding planner dekoracje ślubne

Purpurowe wesele w Zamku Rajsko

 

Stylizowana sesja glamour, czyli wesele, którego nie było. Rzecz działa się w najpiękniejszym ze wszyskich zamków – Zamku Rajsko. Odsłona prawdziwie królewska, czyli Rajsko w purpurze.

Organizacja i realizacja: Event Designer Dominika Lechowska

Miejsce: Zamek Rajsko

Foto: Gosia Krajewska i Maciej Chyra

 

Boho szaleństwo u Kamili i Pawła

Kamila najbardziej na świecie kocha Pawła i kolor czerwony. Wnęrzem i duszą jest dziewczyną boho, taka „rozważna i romantyczna”. Odważna też bym dodała, bowiem wybrała nieoczywiste połączenie stylistyki boho z powiewem czerwonej egzotyki. A w związku, tym, że wyraz 'boho” wywodzi się z francuskiego „boheme” i tłumaczymy go po prostu „cyganeria”, zatem wszystkie chwyty dozwolone i czerwony dziś ma głos 😉

 

Organizacja i dekoracje: Event Designer Dominika Lechowska

dekoracje ślubne sala weselna kwiaty na ślub
dekoracje ślubne ślub wedding planner

Tradycyjne wesele Oli i Jędrzeja

 

Wielkie, polskie wesele, miłość i tradycja z przepiękną panoramą Karkonoszy w tle. Hucznie i z przytupem, prawdziwie „po polsku” świętowali swój Wielki Dzień. Bo takie właśnie wesela i śluby należą do najweselszych, najbardziej kolorowych i najdłużej wspominanych.

 

Dekoracje: Event Designer Dominika Lechowska

 

Zimowy ślub Ani i Darka

 

Spokojna zimowa aura i kameralne przyjęcie tylko dla ukochanych i najbliższych gości. Takie przyjęcia nie są codziennością w pracy wedding plannera, to wesele było jak czas w strefie relaksu, bez pośpiechu, bez zdenerwowania bez jakichkolwiek niewiadomych.

 

Organizacja i dekoracje: Event Designer Dominika Lechowska

tort weselny panna młoda pan młody