Kameralne wesele i jego niepowtarzalny urok

 

Waszym marzeniem jest mały drewniany, zabytkowy kościółek, mieszczący zaledwie kilkanaście osób, a potem przyjęcie w pięknym ogrodzie pod gołym niebem? Wyobraźnia podpowiada Wam właśnie takie miejsce ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego? W takim razie, nie ulegajcie sugestiom ani namowom i nie dajcie się namówić na coś, w czym czulibyście się niekomfortowo. Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, więc spędźcie go tak, jak zawsze o tym marzyliście. To czy wybierzecie małe kameralne czy przygotowane z wielkim splendorem i rozmachem wesele, powinno zależeć tylko i wyłącznie od waszych preferencji i stylu życia.

 

Polna Zdrój wedding planner boho

 

Małe wesele to opcja bardziej rodzinna, co pozwala na większą naturalność i swobodę. Bankietowe wesele w gronie naprawdę ważnych dla Was osób. Mniejsza ilość gości pozwoli Wam przeżyć ten dzień z nimi wszystkimi wspólnie, daje możliwość rozmowy i kontaktu ze wszystkimi uczestnikami, możecie każdemu poświęcić więcej czasu i czasu lepszej jakości. W wielu przypadkach (zwłaszcza dla osób pracujących w wielkich molochach) jest, to jedyna opcja na romantyczne spędzenie tego dnia.

 

Polna Zdrój ślub w stylu boho

 

Decydując się na wesele w mniejszym gronie, niestety możecie narazić się na nieprzychylne komentarze niektórych członków rodziny, bo „tradycją jest weselisko na 300 osób”. Małe przyjęcie może także wprowadzić zamęt i podziały w rodzinach, bo jedni zostali zaproszeni, a drudzy nie. Tu wybór nie jest łatwy, ale warto przemyśleć, czy ciocia siostry męża z drugiego małżeństwa jest Wam niezbędna do życia??? Wyjątkowość w odniesieniu do polskiej tradycji polega właśnie na kameralnym charakterze całego przedsięwzięcia. Opinie – jak zawsze są podzielone – ja osobiście, nie odważyłabym się postawić na szali tych dwóch zupełnie innych duchem wydarzeń i uważam, że waga małego przyjęcia nie jest w żaden sposób umniejszona.

 

Polna Zrój wesele w stylu boho

 

Myślą przewodnią Waszej uroczystości niech będzie możliwość cieszenia się swoim szczęściem z najbliższymi. Istotną rolę odgrywają tu również aspekty niezwykłych lokalizacji i możliwość podziwiania widoków zapierającym dech w piersiach. Uroczysty obiad na świeżym powietrzu, niczym nieskrępowana atmosfera, miejsce z duszą, otoczenie przepięknej przyrody, panorama gór, bliskość morza czy jeziora. Zachwycające aranżacje i w tle perfekcyjnie dobrana i wkomponowana w obraz całości, oprawa muzyczna.

 

Polna Zdrój wesele w stylu boho

 

Kameralne śluby i wesela mają swój niepowtarzalny charakter, w powietrzu unosi się miłość, przyjaźń i wzajemna życzliwość. Wszyscy doskonale się znają, a jeśli nie, to na pewno mają możliwość się poznać. A ślub w plenerze wygląda na prawdę zjawiskowo!

 

Dominika

 

Realizacja:

Organizacja i dekoracje: Event Designer Dominika Lechowska

Fotografia: Maciej Chyra

Miejsce: Polna Zdrój

Modelka: Iwona Stępień

MakeUp: Joanna Gąsior

Suknie: pracownia Event Designer

wedding planner we Wrocławiu

Autor: Dominika Lechowska WEDDING PLANNER

Fotografia: Maciej Chyra